10. rujna 2013.

Hrvatski olimpijski odbor je 2007. godine pokrenuo program pod nazivom Hrvatski olimpijski dan (HOD), čiji je cilj potaknuti građane svih dobnih skupina na aktivno bavljenje sportovima koji su im na raspolaganju u sredinama u kojima žive i rade.

Škola će obilježiti ovaj dan 10. rujna 2013. ( utorak ) u školskom dvorištu i sportskoj dvorani u 10 sati.

Tema ovogodišnjeg sportskog događanja bit će BICIKL I ROLE za razrednu nastavu, a sportske igre – NOGOMET, ODBOJKA za predmetnu nastavu.

2-    ODBOJKAŠKE AKTIVNOSTI ( 5. – 8. razreda )     Ž      NOGOMETNO IGRALIŠTE

3.    NOGOMETNI TURNIR            ( 5.- 8. razreda  )      M      NOGOMETNO IGRALIŠTE

4.     ROLANJE ( svi oni koji ne sudjeluju u prethodnim aktivnostima )       PARKIRALIŠTE ISPRED ŠKOLE