Poštovani roditelji učenika 1.r.,
budući da znamo da se pripremate za kupovinu potrebnog pribora za učenike, odlučile smo vam napisati kratku obavijest. Detalje ćete dobiti na Roditeljskom sastanku koji će se održati u prvom tjednu nastavne godine.

Učenici će udžbenike dobiti prvi dan u školi pa je potrebno ponijeti praznu školsku torbu kako bi u njoj ponijeli udžbenike kući.

Potrebne bilježnice
HJ- crtančica, pisanka A, velika A4 bilježnica na linije, tvrdokorična (za lektiru)
M- matematika 1
PiD- crtančica                                                                                                            GK- crtančica

Pribor za likovnu kulturu- prema dogovor na roditeljskom sastanku

Pernicu opremite  HB olovkama, gumicom, šiljilom, drvenim bojicama, škarama i ljepilom
Oprema za TZK- bijela majica, sportske hlače (kratke ili duge), patike za dvoranu.