Autor: Jasenka Domazet, 1. 3. 2023.

Dana 28. veljače 2023. u našoj je školi održana Županijska smotra literarnog, dramsko-scenskog i novinarskog stvaralaštva LiDraNo 2023., već treću godinu zaredom.

Nakon pozdravnih riječi dobrodošlice ravnatelja naše škole Hrvoja Broda, učenici Malog pjevačkog zbora otpjevali su pjesmu Škola me zove te je predsjednica Županijskog povjerenstva Lidija Debeljak Miličević zaželjela sreću svim sudionicima Smotre.

I ove godine se smotra održala na dvije lokacije. U našoj školi za kategorije Literarni izraz, Samostalni novinarski izraz, Školski listovi i Radijske emisije te u Kulturnom centru Osijek za Pojedinačni dramski izraz i Skupni dramski izraz.

Čestitamo svim učenicima i mentorima na trudu i dosadašnjem uspjehu, a sudionicima koji su predloženi za državnu smotru želimo puno sreće i uspjeha.