Autor: Davor Buljan, 17. 11. 2022.

Dan sjećanje na žrtve Domovinskog rata i Dan sjećanja na žrtvu Vukovara i Škabrnje obilježili smo prigodnim programom i uređenjem panoa u predvorju škole.

Naši učenici koji pohađaju dodatnu nastavu iz Povijesti, Lena Božić, Ana Cvitanušić, Anamarija Cvitić, Evelin Erdeš, Petra Horvat, Tia Kenjereš, Elena Lacković, Klara Leko, Ana Tomas, Petar Paloš, Petra Sabo, Eva Sičaja, Sofija Stanić i Vanessa Štumfol, te učiteljica Anita Hršak u prigodnom programu progovorili su o stradanju djece tijekom Domovinskog rata s posebnim naglaskom na djecu poginulu u Vukovaru i okolici.

Vukovar ima budućnost!

Grad je obnovljen i u njemu je sve više mladih ljudi koji svoj život žele graditi u gradu heroju.