Obavijest za učenike i roditelje - raspored rada u tjednu od 1. do 5. studenog 2021.
Autor: Davor Buljan, 29. 10. 2021.

Učenike i roditelje obavještavamo o rasporedu i načinu rada u tjednu od 1. do 5. studenog 2021. godine.

U ponedjeljak 1.studenog 2021. godine, blagdan je Svih svetih te je taj dan neradni dan i nastava neće biti održana.

U utorak i srijedu 2. i 3. studenog 2021. godine, jesenski su praznici za učenike.

Zbog pogoršane epidemiološke situacije uzrokovane epidemijom virusa COVID - 19, Preporukom Osječko - baranjske županije Upravnog odjela za obrazovanje i mlade, te Grada Osijeka, Upravnog odjela za društvene djelatnosti, u četvrtak i petak 4. i 5. studenog 2021. godine, za sve učenike bit će organizirana nastava prema modelu C (nastava na daljinu) što znači kako svi učenici ostaju kod kuće i prate nastavu online. Online nastava za učenike odvijat će se prema sljedećoj organizaciji:

- za razrednu nastavu putem postojećih Viber grupa, a prema uputama koje su učiteljice dostavile roditeljima

- za predmetnu nastavu putem Teamsa u realnom vremenu prema redovnom rasporedu za jutarnju smjenu