Autor: Irena Doležal, 14. 10. 2021.

Svake se godine, već tradicijski u našoj školi obilježavaju Dani kruha i zahvalnosti za plodove Zemlje.  Protekle godine zbog pandemije uzrokovane Covidom 19 nismo bili u mogućnosti obilježiti ovaj važan dan. Ovogodišnji Dan kruha bio je drugačiji i posebniji jer su tako zahtijevale prilike i poštivanje svih epidemioloških mjera koje je škola poduzela. Na priredbi su sudjelovali Mali recitatori te Vjeronaučna skupina. Župnik Drago iz Župe Svete Obitelji blagoslovio je plodove kruha koje su učenici, roditelji i učitelji marljivo pripremali. Posebnost je bila u tome što su učenici razredne i predmetne nastave donirali simboličan iznos za pekarske proizvode. Prikupljen novac donirat će se ovaj puta za pomoć misijama, točnije Centru Svete Obitelji za odgoj i zdravstvo  na rubnom području haićanske metropole. Ravnatelj se posebno zahvalio roditeljima i učenicima te svim djelatnicima na sudjelovanju te pohvalio veliko humanitarno srce Vitezova. I.D.