Autor: Davor Buljan, 4. 12. 2020.

U tjednu od 30. studenoga do 4. prosinca provode se aktivnosti Hrvatskog matematičkog društva vezane uz Večeri matematike u koje su se uključili i učenici naše škole. Iako je zbog trenutnih epidemioloških mjera ovaj zanimljiv projekt realiziran u nešto izmijenjenom obliku, vjerujemo kako su naši učenici ipak imali priliku upoznati neke čari matematike koje im možda nisu svakodnevno dostupne.

Učenici su tijekom tjedna zadatke odrađivali on line uz podršku predmetnih učiteljica Nikoline Petrović i Snježane Dumančić, a u petak 4. prosinca dio aktivnosti odrađen je i na nastavi što je učenicima bilo posebno zanimljivo.