Poštovani roditelji,

zbog trenutne situacije početak nastave i raspored rada bit će organiziran u nešto drugačijem obliku od dosadašnjega.

Najveće novine odnose se na promjene u modelu rada za učenike predmetne nastave koji će ići na nastavu u smjenama po modelu jedan tjedan prijepodne, jedan tjedan poslijepodne. Učenici razredne nastave nastavljaju s uobičajenim modelom rada također u smjenskoj nastavi kakav se izvodio i do sada.

Trenutno, u mogućnosti smo roditeljima i učenicima dati informacije o početku nastave u prijepodnevnoj i poslijepodnevnoj smjeni koja će se izvoditi prema sljedećem rasporedu:

Razredna nastava: Nastava u prijepodnevnoj smjeni počinje u 8.15 sati, a u poslijepodnevnoj smjeni u 12.30 sati.

Predmetna nastava: Nastava u prijepodnevnoj smjeni počinje u 8.00 sati, a u poslijepodnevnoj smjeni u 13.00 sati.

Također, predstavljamo i model rada za određene razredne odjele.

Učenici 1., 3., 5. i 7. razreda u ponedjeljak 7. rujna u školu kreću u prijepodnevnoj smjeni, dok učenici 2., 4., 6. i 8. razreda na nastavu kreću u poslijepodnevnoj smjeni.

Sve pojedinosti vezane za raspored sati, učionica, aktivnosti i drugih školskih obaveza učenici će dobiti u ponedjeljak 7. rujna tijekom prvoga sata od svojih učiteljica odnosno razrednika.

Informacije o rasporedu rada za učenike budućih prvih razreda bit će objavljene do kraja tekućega tjedna. Roditeljima će biti navedeno vrijeme i mjesto na kojem će se održati prijem budućih prvašića kao i smjernice prema kojima će prijem biti organiziran.

Svi učenici u ponedjeljak će dobiti udžbenike pa stoga molimo da svakako ponesete školske torbe kako biste mogli udžbenike ponijeti kući.