PREDMETNA NASTAVA:

Na poveznicama niže možete pronaći rasporede nastavnih sati za izvođenje nastave na daljinu.

Svaki dan će biti definiran raspored i pripremljeni sadržaji za online nastavu za osnovni paket predmeta 4 do 5 sati na dan. Dodatno bit će organizirana nastava za predmete koji nisu pokriveni osnovnim paketom u 5. odnosno 6. satu u danu.

Za učenike predmetne nastave u sustavu Teams organizirani su "virtualni razredi" kojima učenici pristupaju s AAI identitetom.

8.b

Učenici koji ne mogu pristupiti u virtualni razred neka se logiraju sa svojim AAI identitetom na https://office365.skole.hr te o tome obavijeste razrednika koji će ih nakon toga dodati u njihov razred.

Ukoliko se zbog tehničkih poteškoća nastava ne bude mogla održavati putem sustava Office 365, učitelji će učenicima na mail adrese (u obliku ime.prezime@skole.hr) poslati materijale za rad. Kako bi vidjeli poslane materijale učenici se s Carnetovom lozinkom trebaju logirati na Webmail.

Učenici koji ne znaju svoj AAI identitet neka se jave u tajništvo škole elektroničkom poštom ili telefonom.

Dragi učenici, roditelji/skrbnici vjerujem da će i ovakav oblik nastave rezultirati uspješnim radom, a u cilju svladavanja predviđenih sadržaja kako bi uspješno završili nastavnu godinu.