Datum objave: 6. lipnja 2024.
Kategorija: Naslovnica

Započelo generiranje upisnica za buduće prvašiće

Obavijest roditeljima djece budućih polaznika prvoga razreda:

Od dana 6. lipnja, u aplikaciji – Upis u osnovne škole, pojavit će se Upisnice putem kojih možete upisati vaše dijete u prvi razred.

Napominjem kako su trenutno, upisnice dostupne samo za roditelje čija djeca stanuju na upisnom području OŠ "Grigor Vitez" dok će za učenike koji dolaze s drugih upisnih područja, one biti dostupne u nadolazećim danima.

Što je potrebno napraviti?

– Roditelji trebaju upisnice preuzeti iz aplikacije, nakon toga iste trebaju isprintati, potpisati od strane oba roditelja/skrbnika (ukoliko je to moguće), te ih potom skenirati ili fotografirati i ponovno postaviti u aplikaciju. Potpisana upisnica, bit će vidljiva školskom administratoru te je time postupak upisa završen.

Napomena: pregledom upisnica, primijećeno je kako je kao prvi strani jezik označen njemački. Pretpostavka je kako je došlo do pogreške u sustavu, no s obzirom da je u našoj školi svim učenicima prvi strani jezik engleski koji se uči od prvoga razreda, ovu pogrešku možete zanemariti.

Erasmus days 2024.

Poštovani učenici i roditelji učenika 4. do 7. razreda, pozivamo vas da se dana 17.10.2024. u 17 sati pridružite obilježavanju Erasmus dana u našoj školi. Ovom prilikom organiziramo okrugli stol na kojem će učenici i učitelji podijeliti svoja iskustva s Erasmus...