Datum objave: 3. lipnja 2024.
Kategorija: Naslovnica

Roditeljski sastanak za roditelje budućih polaznika prvoga razreda

U utorak 18. lipnja 2024. s početkom u 17.30 sati u prostorijama OŠ "Grigor Vitez", održat ćemo kratak roditeljski sastanak za roditelje djece koja u školskoj 2024./2025. godini, kreću u prvi razred osnovne škole.

Na roditeljskom sastanku roditeljima ćemo iznijeti informacije koje bi mogle biti korisne, a vezane su za rad škole u smislu organizacije nastave, rad produženog boravka, nabavu udžbenika i radnih materijala.

Na sastanak ne moraju dolaziti djeca, a roditelji ne trebaju nositi nikakvu dokumentaciju.

Kako zbog uvođenja aplikacije za upis učenika u osnovnu školu više nema upisa u prvi razred u obliku kakav se provodio do sada (popunjavanje obrazaca u školi), te s obzirom da će se isti provoditi putem aplikacije, iskoristit ćemo ovaj sastanak kako bismo roditeljima pomogli ukoliko bude određenih poteškoća.

S obzirom da sve škole još uvijek nisu završile postupak testiranja djece budućih polaznika prvoga razreda, još uvijek ne znamo konačan broj učenika koji ne pripadaju upisnom području naše škole, a koji su iskazali interes za upis u našu školu. Do kraja tekućega tjedna, trebali bismo imati i tu informaciju, a posljedično navedenom i konačan popis učenika koje ćemo upisati u našu školu.

Dani kruha u Grigorici

Danas smo u školi obilježili Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.Kruh je plod rada i truda mnogih ljudi, na što nas je podsjetila vjeronaučna skupina, recitalom Kruh naš. Učenici 5. b i nekoliko učenika 5.a razreda otpjevali su nam pjesmu Kruh naš. Nakon toga...