Datum objave: 5. lipnja 2024.
Kategorija: Naslovnica

Pobjeda „akana“ na kvizu iz povijesti i geografije

I ove je godine održan kviz iz povijesti i geografije koji organizira učiteljica Anita Hršak. Natjecali su se „akani“ protiv „bekana“. U ekipi „akana“ bili su učenici: Katja Zidar, Eva Cvitanušić, Tena Svalina, Katja Martinović, Sofija Stanić, Marta Budimčić, Dvina Davidović i Ante Balaž. Za „bekane“ nastupili su: Klara Đelagić, David Sasi, Lana Stojanović, Marijan Zec, Marko Mrkonjić, Petar Paloš, Evelin Erdeš i Eva Sičaja.
U komisiji bili su pedagog Davor Buljan te učenice Elena Lacković i Marie Mlinarević. Kviz su uspješno vodile Anamarija Cvitić i Ana Cvitanušić. Natjecatelji su pokazali svoje znanje, a u tome ih je bodrila mnogobrojna publika.

Pobjednici kviza su „akani“. Čestitamo!
Učenicima su uručeni prigodni pokloni.

Anita Hršak, prof.

Dani kruha u Grigorici

Danas smo u školi obilježili Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.Kruh je plod rada i truda mnogih ljudi, na što nas je podsjetila vjeronaučna skupina, recitalom Kruh naš. Učenici 5. b i nekoliko učenika 5.a razreda otpjevali su nam pjesmu Kruh naš. Nakon toga...