Datum objave: 2. rujna 2024.
Kategorija: Naslovnica

OBAVIJEST RODITELJIMA UČENIKA 1. RAZREDA

Poštovani roditelji učenika prvih razreda,

učenici će udžbenike i radne bilježnice dobiti prvi dan u školi  nakon svečanog prijema prvašića, pa je potrebno ponijeti praznu školsku torbu.

Potrebne bilježnice:
HJ – crtančica, pisanka A, velika A4 bilježnica na linije, tvrdokorična (za lektiru)
M – matematika 1
PiD – crtančica
VJ,EJ – male bilježnice na linije
Pribor za likovnu kulturu – prema dogovor na roditeljskom sastanku

Oprema za TZK – bijela majica, sportske hlače (kratke ili duge), patike za dvoranu.

Preobuka – mogu biti i patike za tjelesnu kulturu

Pernicu opremite  HB olovkama, gumicom, šiljilom, drvenim bojicama, ravnalom, škarama i ljepilom.

Knjige i radne bilježnice je potrebno umotati i na svaku napisati ime.

Ostale potrebne informacije ćete dobiti nakon prijema.
Želimo vam sretan početak školske godine!
Učiteljice Oktavija Flanjak i Veronika Filipović

Erasmus days 2024.

Poštovani učenici i roditelji učenika 4. do 7. razreda, pozivamo vas da se dana 17.10.2024. u 17 sati pridružite obilježavanju Erasmus dana u našoj školi. Ovom prilikom organiziramo okrugli stol na kojem će učenici i učitelji podijeliti svoja iskustva s Erasmus...