Datum objave: 11. lipnja 2024.
Kategorija: Naslovnica

Novi ERASMUS+ projekt U Grigorici

Našoj je školi odobren još jedan Erasmus+ projekt.

Riječ je o projektu u okviru ključne aktivnosti 1 – kratkoročne mobilnosti za učenike i osoblje u području općeg odgoja i obrazovanja u kojem je naša škola po prvi puta i nositeljica projekta.
Projekt pod nazivom IN & OUT – doprinos pozitivnom i zdravom školskom ozračju kroz inkluzivno učenje i učenje na otvorenom u iznosu od 39.859,00 € u skladu je s Europskim razvojnim planom škole, te je usmjeren na povećanje kvalitete inkluzivne nastave u školi kao i na razvoj inovativnih izvannastavnih aktivnosti na otvorenom.
Tijekom 18 mjeseci provedbe projekta u planu je suradnja s partnerima iz Španjolske, Rumunjske, Finske i Islanda. 12 učitelja pohađat će tečajeve i pratiti rad u različitim europskim školama, a u mobilnostima će također sudjelovati i 12 učenika u pratnji 2 učitelja naše škole.
U fazi smo pripreme projektnih aktivnosti, a od nove školske godine projekt će zaživjeti i biti vidljiv i u školi.

Radujemo se novim aktivnostima i prilikama za učenje i širenje vidika!

Branka P. Turniški,
učiteljica engleskog i njemačkog jezika i koordinatorica projekta

Erasmus days 2024.

Poštovani učenici i roditelji učenika 4. do 7. razreda, pozivamo vas da se dana 17.10.2024. u 17 sati pridružite obilježavanju Erasmus dana u našoj školi. Ovom prilikom organiziramo okrugli stol na kojem će učenici i učitelji podijeliti svoja iskustva s Erasmus...