Datum objave: 29. travnja 2024.
Kategorija: Naslovnica

Svjetski dan plesa

U ponedjeljak 29. travnja 2024. učenici naše škole obilježili su Svjetski dan plesa.

Za vrijeme velikog odmora, zvuci glazbe ispunili su hol škole što je bilo dovoljno da se učenici spontano prepuste njezinom ritmu. Ovaj poseban događaj okupio je učenike svih razreda, koji su s radošću sudjelovali u plesnim točkama, pokazujući svoje talente i ljubav prema plesu. Obilježavanjem Svjetskog dana plesa proslavili smo ples kao umjetnost i potaknuli učenike da se izraze kroz pokret  te još smo jednom pokazali koliko su naši učenici talentirani i koliko vole sudjelovati u školskim aktivnostima.

Bravo za naše plesače!

J. Domazet

Dani kruha u Grigorici

Danas smo u školi obilježili Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.Kruh je plod rada i truda mnogih ljudi, na što nas je podsjetila vjeronaučna skupina, recitalom Kruh naš. Učenici 5. b i nekoliko učenika 5.a razreda otpjevali su nam pjesmu Kruh naš. Nakon toga...