Datum objave: 21. svibnja 2024.
Kategorija: Naslovnica

Projekcija filma u kinu Urania

U ponedjeljak, 20. 5. 2024. učenici razredne nastave sa svojim učiteljicama i knjižničarkom bili su u kinu Urania na projekciji filma Priča o leptiru.  Animirani film je priča o leptiru Patricku s jednim krilom koji keće na putovanje života sa svojim najboljim prijateljima, gusjenicom Martyjem, i Jennifer, leptiricom koja se boji visina. No, kao što to obično biva na putovanju života Patrick nauči prihvatiti svoju jedinstvenost i pokazati hrabrost u borbi protiv neprijatelja što je vrlina velikih.

Marija Purgar, prof. hrv. jez. i dipl.knjiž.

Dani kruha u Grigorici

Danas smo u školi obilježili Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.Kruh je plod rada i truda mnogih ljudi, na što nas je podsjetila vjeronaučna skupina, recitalom Kruh naš. Učenici 5. b i nekoliko učenika 5.a razreda otpjevali su nam pjesmu Kruh naš. Nakon toga...