Datum objave: 10. svibnja 2024.
Kategorija: Naslovnica

Javno predstavljena dvojezična brošura škole

Povodom obilježavanja 56. Dana škole 9. svibnja 2024. godine svečano je predstavljena dvojezična brošura škole na hrvatskom i engleskom jeziku. U prepunom školskom holu pred roditeljima i gostima, ravnatelj je prezentirao brošuru koja detaljno prikazuje povijest, postignuća i buduće planove škole. Na izradi brošure radili su učiteljice Anita Hršak, Marija Purgar i Ivana Kirin  i učenici Povjesničari, Knjižničari i Englezi tijekom cijele godine, marljivo prikupljajući podatke i fotografije. Dvojezična brošura na engleskom i hrvatskom jeziku omogućava širu dostupnost informacija, promovira školu u međunarodnom kontekstu te potiče učenike na učenje stranih jezika i razvoj interkulturalnih kompetencija. Ujedno simbolizira predanost škole obrazovanju i uključivosti  te će služiti kao vrijedan resurs za učenike, roditelje i širu zajednicu.

Marija Purgar, prof. hrv. jez. i dipl.knjiž.

Dani kruha u Grigorici

Danas smo u školi obilježili Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje.Kruh je plod rada i truda mnogih ljudi, na što nas je podsjetila vjeronaučna skupina, recitalom Kruh naš. Učenici 5. b i nekoliko učenika 5.a razreda otpjevali su nam pjesmu Kruh naš. Nakon toga...