Autor: Irena Doležal, 30. 11. 2018.

Učenici Medicinske škole u četvrtak su posjetili našu školu u sklopu projekta „ Za nas bravo, hranimo se zdravo!“ Nakon kratkog razgovora s učenicima 6.a i 8.b, koji su bili njihovi domaćini zaputili su se u učionicu hrvatskoga jezika gdje je održan kviz znanja o zdravoj prehrani. Druženje je nastavljeno u školskoj dvorani, gdje su učenici imali zanimljiva natjecanja, poslušali monologe o zdravoj prehrani te vidjeli prezentaciju koju su priredili učenici naše škole. Najuspješnijima su podijeljene knjige, kao zahvala za susret te letci, koje su izradili učenici sa svojim razrednicama. Na kraju druženja učiteljica Sara Galić, voditeljica projekta ,i učiteljica Irena Doležal zahvalile su se učenicima i učiteljima na uspješnoj suradnji i najavile novu te pozvale sve učenike na nastavak druženja uz sokove i zdrave sendviče , koje su učenici pripremili za svoje goste. (I.D.)