Autor: Ljiljana Selak, 5. 3. 2018.

60. natjecanje mladih tehničara na županijskoj razini održalo se u petak, 2. ožujka 2018. u Osijeku.

Naši su učenici i ove godine bili uspješni te se vratili s tri medalje.

Barbara Ormanac ponovila je prošlogodišnji uspjeh i osvojila prvo mjesto i zlatnu medalju u fotografiji. Želimo joj puno uspjeha na državnom natjecanju u Poreču!

Par bodova manje i brončanu medalju osvojila je Doris Marjanović u istoj kategoriji natjecanja. Obje su učenice za natjecanje pripremili mentorica Ivana Kirin i mentor Darko Liptak.

Ivan Leskur je osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju u kategoriji automatika pa se nada da će i on biti pozvan na državno natjecanje.