Autor: Ivana Kirin, 25. 9. 2017.

Prva dvorišna razmjena u ovoj školskoj godini, održat će se četvrtak 28.9.2017. s početkom u 17 sati u školskome dvorištu. Pod koordinacijom učiteljice Ljiljane Selak, učenici od prvih do osmih razreda, zajedno sa svojim razrednicima prikupljat će sredstva za pomoć svojim prijateljima iz škole kada se za to ukaže potreba. Akcija već nekoliko godina ima dobar odaziv kako od strane roditelje tako i učenika. Ovim putem pozivamo sve roditelje, bake, djedove, ali i sve stanovnike GČ „Jug“ da nam se pridruže u ovoj hvalevrijednoj i plemenitoj akciji. U slučaju kiše razmjena će se održati u prostorima Škole.