« Ožujak 2024 »

Dodijeljene nagrade sudionicima 10. Festivala učeničkih igrokaza POZOR! Plivamo na sceni 10
Autor: Irena Doležal, 12. 6. 2021.

Jučer, 11. lipnja, na Svečanoj završnici 10. Festivala učeničkih igrokaza "POZOR! Plivamo na sceni" u Kulturnom centru Osijek uz prijenos putem YouTube kanala i Facebook stranice Dječjeg kreativnog centra DOKKICA dodijeljene su nagrade sudionicima Festivala. U programu svečane dodjele nagrada sudjelovali su Ivan Kristijan Majić, ravnatelj Kulturnog centra Osijek, Ana Škaro, članica organizacijskog odbora i prosudbenog povjerenstva, Stela Macakanja-Baćić, članica prosudbenog povjerenstva, Pero i Vlatko - voditelji ovogodišnjih online radionica Glumačke fore za učenike – sudionike Festivala te Ines Novak, predsjednica DOKKICE u ulozi voditeljice. U glazbeno-plesnom dijelu programa nastupili su Dunja Molnar na ukuleleu, Dorijan Čaušić na gitari te plesačice Plesnog studija Wings.

Prosudbeno povjerenstva Festivala u sastavu: dramska pedagoginja i članica predsjedništva Hrvatskog centra za dramski odgoj Ana Škaro (OS), glumica i lutkarica Areta Ćurković (OS), dramski pedagog i kazališni redatelj Ivan Kristijan Majić (OS), glumica, lutkarica i dramska pedagoginja Lidija Helajz (OS), nastavnica Hrvatskog jezika i književnosti, dramska pedagoginja i voditeljica osječkog ogranka Hrvatskog centra za dramski odgoj Stela Macakanja-Baćić (OS) te dramska pedagoginja dr. sc. Maša Rimac Jurinović (ZG) Nagrade Ribica dodijelili su nagradu kako slijedi u nastavku: Dečki, nađite si cure!, OŠ Grigor Vitez Osijek, nagrada za najbolju poruku STOP NASILJU!

Čestike dramskoj družini i učenicima 6.b razreda : Tiji, Petri Horvat, Petri Grošelj, Dunji, Klari, Iliji I Marku. Dramci, bravo!